Agregaty prądotwórcze i spawalnicze
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Agregaty prądotwórcze to urządzenia przydatne w wielu różnych sytuacjach. Wykorzystywane nie tylko w przemyśle, jako zabezpieczenie w razie awarii elektrycznej, ale i do użytku prywatnego na przykład na działkach rekreacyjnych, gdzie jest ograniczony dostęp do prądu. Idealnie sprawdzą się również na budowie. Znajdujące się w naszej ofercie między innymi agregaty Fogo i Wacker znajdą zastosowanie we wszystkich opisanych wyżej sytuacjach. U nas znajdziesz agregaty zarówno jednofazowe jak i trójfazowe, o mocy od 2,2 kW do 15 kW. Silnik spalinowy pozwala na ciągłą pracę nawet przez 8h.

Z kolei spalinowe agregaty spawalnicze o mocy 6,5 kW będą są doskonałym rozwiązaniem w razie ​braku zasilania sieciowego. Prąd spawania tych maszyn pozwala na swobodne używanie elektrody do Ø 5.

 

Agregaty prądotwórcze i spawalnicze
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 15 lat doświaczenia

Ponad 15-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?