Akcesoria
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

W szerokim asortymencie naszej wypożyczalni posiadamy nie tylko maszyny i narzędzie, ale również krążki fibrowe, pady czyszczące, Papiery eksploatacyjne do szlifierek, przedłużacze, podesty do rusztowań, tarcze diamentowe, węże do pomp 2 i 3 cale, hydronetkę, płyty ślizgowe do zagęszczarek.

Wszelkie materiały eksploatacyjne niezbędne do zagęszczarek i innych sprzętów używanych podczas budowy i remontów. Wymienione produkty to jednak tylko część naszej bogatej oferty. Jeżeli wciąż nie znalazłeś tego, czego potrzebujesz zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Dzięki profesjonalnej pomocy i dostosowanych do Twoich potrzeb porad wspólnie znajdziecie najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.​

 

Akcesoria
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?