Nagrzewnice osuszacze i pompy
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Posiadamy szeroką ofertę profesjonalnego sprzętu, takiego jak nagrzewnice, osuszacze i pompy. Zapewniają one w pełni specjalistyczne ogrzewanie (np. awaryjne ogrzewanie pomieszczeń) - czyste i bezpieczne. Wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantują niezawodność i pełną efektywność. Do wyboru nagrzewnice elektryczne, gazowe (Nagrzewnica gazowa MASTER) oraz spalinowe (m.in. Nagrzewnica spalinowa WACKER). W naszej ofercie znajdują się również osuszacze powietrza do stosowania w różnego rodzaju pomieszczeniach oraz klimatyzatory. Przyspieszają prace remontowe i wykończeniowe. Oferujemy także możliwość wypożyczenia pomp służących do pompowania nie tylko czystej wody.

Szukasz profesjonalnego sprzętu - nagrzewnicy, osuszarki lub pompy? Znajdziesz je u nas! Profesjonalna obsługa pomoże Ci wybrać urządzenie w pełni dopasowane do Twoich potrzeb. Szeroka oferta produktów jest gwarancją, że wyjdziesz od nas z tym, czego potrzebujesz.

 

Nagrzewnice osuszacze i pompy
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?