Narzędzia do prac w ogrodzie
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Dmuchawy ręczne i plecakowe, ​Frezarka do pni /karczownik/, Glebogryzarki, Kafary, Koparka łańcuchowa, Kosy spalinowe, Krajzegi, Myjki wysokociśnieniowe zimno- i gorąco-wodne, Nożyce do żywopłotu elektryczne i spalinowe, Opryskiwacze spalinowe, Pilarki, Piły łańcuchowe elektryczne i spalinowe, Podkrzesywarki do 4m, Przyczepy, Rozdrabniacze do gałęzi elektryczne do 4 cm, Rozdrabniacze do gałęzi spalinowe do 15 cm, Rębaki do drewna, Sekatory ręczne, Świdry glebowe- średn. 8-30 cm, walce trawnikowe, siewniki, Areator rurkowy, wertykulatory spalinowe, wycinarki darni- szer. 39cm, zamiatarki spalinowe​.

 

Narzędzia i sprzęt do pracy w ogrodzie
Wybrane pozycje z naszej oferty

Zamiatarka Hydrauliczna

Zamiatarka hydrauliczna
150zł/doba + zużycie szczotek

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 15 lat doświaczenia

Ponad 15-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym my kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?