Prace na wysokościach
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Do robót na wysokościach proponujemy drabiny aluminiowe (duży wybór w naszej ofercie) w rozmiarach od 2 do 9 metrów. Profesjonalny i bezpieczny sprzęt zapewnia bezpieczeństwo podczas wykonywania prac domowych i przemysłowych. Istnieje również możliwość wypożyczenia rusztowania warszawskiego, tzw. ramowego do stosowania na zewnątrz oraz wewnątrz budynku do 10 metrów wysokości, przy lżejszych robotach budowlanych. -Do zadań specjalnych, na wyższych wysokościach, możemy zaoferować podnośnik koszowy do wysokości max. 17m, po złożeniu 165cm szerokości.

W swojej ofercie posiadamy także stemple budowlane, wciągarki i zsypy do gruzu. W razie potrzeby instrukcji na temat używania lub instalowania sprzętu nasz doświadczony personel w każdym momencie służy profesjonalną pomocą.

 

Prace na wysokościach
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?