Prace wykończeniowe
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Prace wykończeniowe podczas budowy, a nawet drobnego remontu wymagają użycia wielu profesjonalnych sprzętów. Każdy z nich znajdziesz w naszej wypożyczalni. Oferujemy agregaty, cykliniarki, glazary (zarówno elektryczne, jak i ręczne oraz przesuwane), gwoździarki, koparki łańcuchowe, mieszadła, opalarki, paleciaki, palniki do papy, palniki do lutowania, podnośniki do płyt kartonowo-gipsowych, przecinarki do styropianu, szlifierki do gładzi (typu żyrafa), szlifierki oscylacyjne i taśmowe oraz zdzieracze parowe do tapet.

Jednym słowem posiadamy sprzęt, który pozwala na w pełni profesjonalne przeprowadzenie każdego remontu. ​Jeżeli nie wiesz jeszcze, jaki sprzęt będzie najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom, poproś o pomoc naszego pracownika. Uzyskasz od niego poradę i wspólnie wybierzecie produkty, które pomogą w przeprowadzeniu wszelkiego typu prac.

 

Prace wykończeniowe
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?