Technika Diamentowa -
Usługowe cięcie, wycinanie i wiercenie

Wykonywanie otworów, wiercenie i wycinanie w twardych materiałach budowlanych.
wiercenie w betonie
wiercenie w żelbetonie
otwory w kamieniu
wycinanie otworów w cegle

Usługi bezudarowego cięcia i wiercenia techniką diamentową, to nowoczesna technologia pozwalająca wykonywać precyzyjnie otwory w różnych, również twardych, materiałach budowlanych. Możliwe jest bezwstrząsowe wycinanie otworów w betonowych ścianach, wylewanych stropach betonowych i żelbetonowych wylewkach.

Dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż wiercenie i cięcie, odbywa się bezpyłowo (na mokro) i bezudarowo, co pozwala na stosowanie go nawet w pomieszczeniach mieszkalnych i innych przestrzeniach zamieszkałych.

Brak drgań to istotna zaleta, dzięki niej, wiercenie ma znikomy wpływ na nienaruszalność konstrukcji obiektu. Diamentowa technika cięcia lub wiercenia, zdecydowanie zapobiega pękaniu struktury. Zaletą dodatkową jest mniejszy poziom hałasu poczas działań.

Otwory wykonywane techniką diamentową znalazły zastosowanie głównie przy wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, sanitarnych i elektrycznych, oraz w celu pobierania próbek materiałowych.

 

Wykonujemy wiercenie otworów w pionie, poziomie,
możliwe jest również wiercenie pod dowolnym kątem, do średnicy Ø 350 mm.

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 15 lat doświaczenia

Ponad 15-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń i narzędzi.

Jak wynająć?