Młoty i wiertarki
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór takich narzędzi jak młoty wyburzeniowe, kujące, kująco-obrotowe i najlżejsze młotowiertarki. Szeroki wybór rodzaju urządzenia, od 2 do 32 kg, o mocy uderzeniowej od 2,8 do aż 100 Juli. Dla szczególnie wymagających prac posiadamy również stację hydrauliczną z młotem o mocy 110J.

W naszej ofercie znajdziesz sprzęt wszystkich wiodących producentów młotów uderzeniowych oraz wiertarek. Urządzenia marek takich jak Bosh (Młot Bosch/ Wurth / Hilti z wiertłem), Hitachi (Młot Hitachi H 60) czy Wacker (Młot Wacker EH 25) to gwarancja solidności i niezawodności. W związku z tym możemy zapewnić, że prace wykonywane przy pomocy naszego sprzętu będą zrealizowane ze 100% skutecznością.

 

Młoty i wiertarki wynajem
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?