Sprzęt pomiarowy
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Żadna budowa nie może obyć się bez profesjonalnego sprzętu pomiarowego. W naszej bogatej ofercie znajdziesz urządzenia do pomiaru takie jak: kamera termowizyjna, laser krzyżowy, miernik grubości lakieru, niwelator laserowy/optyczny oraz wykrywacz metalu. Sprzęty te pozwolą na precyzyjne wykonywanie pomiarów wewnątrz budynku i na zewnątrz.

Laser krzyżowy pozwoli na dokładne poziomowanie, ustawianie pionów i wyznaczanie kątów prostych. Na kontrolę prawidłowego poziomu na budowie pozwoli z kolei niwelator laserowy/optyczny. Wysokiej jakości wykrywacz metalu ACE250 pozwoli zlokalizować wszystkie metale, biżuterię i monety.​
Kamera termowizyjna do pomiaru i wizualnego sprawdzenia temperatury. Kamera pozwala sprawdzić np. tzw. mostki termiczne w pomieszczeniach, doszczelnienie termiczne instalacji grzewczych i chłodzących i inne upływności termiczne. -Sprawdź swój dom i instalacje!

 

Sprzęt pomiarowy
Wybrane pozycje z naszej oferty

Kamera Termowizyjna, Infra Red Camera - Bosch GTC 400 C

Kamera Termowizyjna
Bosch GTC 400 C
150zł/doba

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?