Prace betoniarskie i obróbka betonu
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

W tym dziale znajdziesz urządzenia niezbędne do pracy na budowie: betoniarki, wibratory pogrążalne, frezarki do betonu, listwy wibracyjne, polerki i szlifierki do betonu, przecinarki i piły do betonu elektryczne i spalinowe, przecinarki jezdne do 24cm głębokości cięcia, np. Husqwarna FS 524, szlifierka diamentowa do betonu i ręczna, szlifierka nerkowa, wiertnice do betonu ręczne i zacieraczki do betonu. Jednym słowem w tym miejscu zgromadziliśmy wszystko to, co niezbędne podczas budowy.

Posiadamy betoniarki o pojemnościach od 60 do aż 200 litrów. W swojej ofercie mamy również betoniarki spalinowe. Najmniejsze betoniarki można bez problemu przetransportować w samochodzie osobowym. Wibrator pogrążalny dostępny do wypożyczenia w naszej firmie to urządzenie służące do zagęszczania betonu i żelbetonu podczas wykonywania ław fundamentowych, stropów czy innych tego typu konstrukcji. Profesjonalni producenci dostępnych u nas sprzętów, tacy jak Schwamborn, Hilti, Wacker, Kreber to gwarancja niezawodności i solidności.

 

Prace betoniarskie i obróbka betonu
Wybrane pozycje z naszej oferty

Frezowania rowków pod ogrzewanie podłogowe - Hemming HE 120

Frezarka rowków do ogrzewania podłogowego (elektr. 400V)
Hemming HE 120
wynajem: 500zł/doba

Jezdna piła do betonu 24cm - Husqvarna FS-524

Piła do betonu (do 24 cm)
Husqvarna FS 524
369zł/doba

Piła do silki, porotermu fi 700mm

Piła do silki, porotermu
średnica ∅ 700 mm
wynajem 140zł/doba

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 15 lat doświaczenia

Ponad 18-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie wynajmu. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment. narzędzi do wynajęcia.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które często na co dzień korzystają z wynajmu naszych narzędzi do wykonywania swoich usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn, na wynajem, do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?