Prace betoniarskie i obróbka betonu
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

W dziale tym znajdziesz urządzenia niezbędne do pracy na budowie: betoniarki, wibratory pogrążalne, frezarki, listwy wibracyjne, polerki i szlifierki do betonu, przecinarki do betonu elektryczne i spalinowe, piły jezdne, szlifierka diamentowa do betonu i ręczna, szlifierka nerkowa, wiertnice do betonu ręczne i zacieraczki do betonu. Jednym słowem w tym miejscu zgromadziliśmy wszystko to, co niezbędne podczas budowy.

Posiadamy betoniarki o pojemnościach od 60 do aż 200 litrów. W swojej ofercie mamy również betoniarki spalinowe. Najmniejsze betoniarki można bez problemu przetransportować w samochodzie osobowym. Wibrator pogrążalny dostępny do wypożyczenia w naszej firmie to urządzenie służące do zagęszczania betonu i żelbetonu podczas wykonywania ław fundamentowych, stropów czy innych tego typu konstrukcji. Profesjonalni producenci dostępnych u nas sprzętów, tacy jak Schwamborn, Hilti, Wacker, Kreber to gwarancja niezawodności i solidności.

 

Prace betoniarskie i obróbka betonu
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 15 lat doświaczenia

Ponad 15-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?