Sprzęt instalacyjny
Profesjonalne marki, w pełni serwisowane.

Wszelkie prace instalacyjne podczas budowy, a nawet niewielkiego remontu powinny być wykonywane przy pomocy niezbędnego sprzętu instalacyjnego. Nasza wypożyczalnia oferuje Ci szeroki wybór urządzeń, które pomogą w instalacjach elektrycznych czy np. rur.

Bruzdownica BOSCH GNF 35 przeznaczona do cięcia na sucho wykorzystywana jest przez profesjonalistów: hydraulików, elektryków i budowlańców. Gwintownica pozwoli na wykonanie precyzyjnych, zgodnych z aktualnymi wymogami gwintów, a zaciskarka do rur PEX zapewni bezpieczeństwo przygotowywanej instalacji. Dostępne w naszej ofercie zamrażarki do rur i zgrzewarki do rur PP przydadzą się w trakcie prac hydraulicznych.​

 

Sprzęt instalacyjny
Wybrane pozycje z naszej oferty

Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń: 43 823 33 66

W ofercie posiadamy ponad 200 maszyn i narzędzi.

Zapewniamy profesjonalne urządzenia renomowanych marek.

Ponad 10 lat doświaczenia

Ponad 10-letnie doświadczenie sprawia, że od podszewki znamy każde urządzenie, które posiadamy w swojej ofercie. Nasza firma zaczynała od wypożyczania narzędzi lekkich, jednak z czasem, mając świadomość, że jedynie ciągły rozwój jest gwarantem sukcesu, znacznie poszerzyliśmy swój asortyment.

Zaufali nam nie tylko indywidualni Klienci, ale też duże firmy, które na co dzień korzystają z naszych usług.

Tylko profesjonalne marki

W naszej ofercie posiadamy sprzęty wszystkich największych producentów, takich jak WACKER NEUSON, BOMAG, WEBER, HILTI, HITACHI, KARCHER, BOSCH, HUSQVARNA, , HONDA, STIHL i wiele innych.

U nas znajdą Państwo ponad 200 rodzajów maszyn do rozmaitych prac budowlanych. Profesjonalna marka to synonim jakości, solidności i bezawaryjności, czyli to, czym kierujemy się przy wyborze urządzeń.

Pełen serwis

Świadczymy pełne usługi serwisowe wypożyczanego przez nas sprzętu.

Doświadczeni pracownicy służą pomocą w zakresie porad, serwisowania oraz używania dostępnych u nas urządzeń.

Jak wynająć?